ליין אפ וכרטיסים

**השעות המצוינות הן שעות פתיחת דלתות**

יום רביעי 22.11

♪ 19:00 – "הנסיך"- כתת אמן מפוחיות: דב המר, רועי ריק ואופיר ונטורה בחסות חברת הבוטיק סיידל (חינם)
♪ 19:30 – "לבונטין" – עודד וייס והפריפריה – מופע בלוז קולקטיבי עם שריטות רוק'נ'רול. לכרטיסים
♪ 19:45 – "בר גיורא החדש" – ההיביג'יביז לקראת אלבום בכורה חושפים חומרים מקוריים חדשים. לכרטיסים
♪ 20:30 – "צוזאמן " – ארבעים סנטים – בלוז רוק ישראלי. רכישה בקופה.
♪ 20:00 – "טיילור מייד" – ירון בן-עמי וסגול 59 – "קלרקסדייל פינת פתח תקווה" בלוז מגוייר (חינם)
♪ 20:30 – "קן הקוקיה" –מיכאל ושמרית גריילסאמר – דואו אקוסטי אינטימי (חינם)
♪ 20:30 – "פאב עמירם" – נדב יצחקי סולו. גיטרת הבלוז על מגוון סגנונותיה במופע גרובי אחד: רגטיים, בוגי-ווגי, פידמונט בלוז וקאנטרי. (חינם)
♪ 21:00 – "קונטיינר" – אלקטריק בלו – בלוז רוק חשמלי (חינם)
♪ 21:00 – "א לה רמפה" – שאול מרקוביץ' –מארח את ליבי במחווה לבליינד ו'ילי ג'ונסון (חינם)
♪ 21:00 – "אברקסס" – לייזר לויד במופע רוק בלוז חשמלי. לכרטיסים
♪ 21:30 – "תמונע" האחים נידם בהשקת אי.פי מארחים את אלון אולארצ'יק. לכרטיסים
♪ 21:30 – "אקבר בר" – מיקי שביב ‬ Big Bad Boogie הבלוז של שביב‫,‬ גרסאות מחודשות לשירי להקתו ״טנגו״ משנות ה-80 וקלאסיקות ישראליות נושנות‫,‬ במלבוש מקורי מחודש‫ (חינם)
♪ 22:00 – "כולי עלמא" – האחים רמירז בארץ בהופעה היחידה בתל-אביב (חינם)
♪ 22:00 – "צוזאמן" – Fluezz – מסע למרכז הנשמה של הבלוז ושורשיו‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
♪ 22:30 – "לבונטין 7" – אבירי הבלוז לכרטיסים
♪ 23:00 – "בר גיורא החדש" – ג'אם בלוז חגיגי לפתיחת הפסטיבל (חינם)

יום חמישי 23.11

♪ 19:30 – "לבונטין" – הדר שכטר מארחת את גיא דגן – Soul-R&B פוגש את הבלוז בעיבודים מיוחדים. לכרטיסים
♪ 20:00 – "מרכז ענב לתרבות" – איתי פרל טרום בכורה לאלבום חדש "מלון ערבה" עם אורח מיוחד. לכרטיסים
♪ 20:30 – "צוזאמן" – גימזו בלוז בנד
♪ 20:15 – "בר גיורא החדש " – בלוז ראש פינה – חומרים מקוריים ועיבודים חדשים. לכרטיסים
♪ 20:30 – "דנסינג כאמל" – ד"ר בלוז וחברים – בטל בששים – חגיגה של בלוז אקוסטי מסורתי (חינם)
♪ 20:30 – "הקופסא" – השועלים – בלוז רוקנרול ורית'ם & בלוז (חינם)
♪ 20:30 – "בסקולה" – לוסט הייווי מארחים את חיים אוליאל (שפתיים) לכרטיסים
♪ 21:00 – "הודנא" – יואל שמש וכוכבי הלכת – גרוב פסנתר בועט בעברית
♪ 21:00 – "קונטיינר" – Monad יוסי סאסי – תשעה מאסטרים על הבמה (חינם)
♪ 21:00 – "טייבל טוק" – דבורה בנאסולי מארחת את דב המר – WOMAN SINGS THE BLUES. לכרטיסים
♪ 22:00 – "צוזאמן" Prophecy Playground – מחווה למיסיסיפי ג'ון הארט וחומרים מקוריים
♪ 22:00 – "מייקס פלייס הארבעה" – Convert to Blues – האחים רועי לבן ודניאלה מלול (חינם)
♪ 22:00 – "מייקס פלייס הטיילת" – *מופע חו"ל* – אב דיוויס (שיקגו) בליווי להקת סובו (חינם!)
♪ 22:30 – "לבונטין 7" – איתמר בק ופקידי הקבלה – לקראת אלבום בכורה עם אורחים מיוחדים. לכרטיסים
♪ 23:00 – "בר גיורא החדש" –מחווה לג'וני קאש – ירון בן עמי, סגול 59, מיקה שדה, ניר שלמה, הגר לוי ועוד (חינם)
♪ 23:00 – "שוק אלנבי רוטשילד" – The Last Waltz – הופעה חגיגית לציון ארבעים שנה להופעה של The Band‏ (חינם)

יום שישי 24.11

♪ 13:00 – " האוס אוף מארלי " – צד ג': פולק-רוק נשכני דובר עברית במיוחד לפסטיבל (חינם)
♪ 14:00 – "מרכז ענב" – שליחי הבלוז במופע מחווה לגיטריסטים הגדולים של הבלוז מארחים את אילן וירצברג ויהודה עדר. לכרטיסים
♪ 14:00 – "מייקס פלייס טיילת " – הג'אם החודשי של עמותת הבלוז בישראל לכבוד הפסטיבל (חינם)
♪ 15:00 – "האזור" – Eli and the chocolate factory- דיקסילנד ובלוז, מניו אורלינס לשיקגו. לכרטיסים
♪ 20:15 – "בר גיורא החדש" – הבלוז ראבלס מארחים את שלמה מזרחי. לכרטיסים
♪ 20:30 – " צוזאמן " – ירון בן-עמי – סולו בלוז בארץ כנען
♪ 21:00 – "קונטיינר" – Ron & the red beans – מסע למרכז הנשמה של הבלוז ושורשיו (חינם)
♪ 21:00 – "טוקהאוס" – "האקדמיה של הבלוז " עם שמוליק בודגוב – שירים וסיפורים אודות הבלוז לסוגיו. מכירת כרטיסים תיפתח בקרוב.
♪ 21:30 – "לבונטין 7"- בקה כריסטובסקי ונועה גולן בראל בהפקה מיוחדת –wild women don't get the blues. לכרטיסים
♪ 22:00 – "צוזאמן" – אייל מיטלמן ואסף אחיטוב – בלוז אקוסטי של פעם עם גיטרה ובנג'ו
♪ 22:00 – "מייקס פלייס הטיילת" – *מופע חו"ל* – אב דיוויס (שיקגו) בליווי להקת סובו (חינם!)
♪ 21:00 – "בית העמודים" – רועי ריק, עוזי רמירז וחברים בג'אם על חללי (2 סטים: 21:00,23:00)
♪ 23:00 – "בר גיורא החדש" –-יאיר דלאל וה Band Orient Blues – – אתנו בלוז. לכרטיסים

יום שבת 25.11

♪ 19:30 – "לבונטין" – דני דורצ'ין One man band – חוגג את הויניל החדש. לכרטיסים
♪ 19:45 – "בר גיורא החדש" – אלון עדר וליאור דיין – אלון עדר שר בלוז וליאור דיין מספר בלוז. לכרטיסים
♪ 20:00 – "מרכז ענב" – דני ליטני בשירי בלוז ונשמה מארח את דפנה ארמוני. לכרטיסים
♪ 20:00 – "קן הקוקיה " – נועם דיין והקמנצ'ה במופע מוסיקה שורשית מנוגנת על הכינור האזרי העתיק (חינם)
♪ 20:30 – "צוזאמן" – גור יניב Cub – מופע סולו בלוז נשמה ורגש
♪ 20:30 – "הקופסא" – שלמה 'פנדריקה' מזרחי – טריו בלוז של אגדת הגיטרה (חינם)
♪ 20:30 – "טיילור מייד" – עוזי רמירז וגלעד אברו- אינסטרומנטל בלוז גיטרה וקונטרה בס (חינם)
♪ 21:00 – "קונטיינר" – דוב האמר וחברים – מחווה לענק המפוחית ג'וניור וולס (חינם)
♪ 21:00 – "אנה לולו בר" – צ'צ'ה מיליטו – סולו אקוסטי (חינם)
♪ 21:30 – "תמונע"- מרקש בלוז – אורח מיוחד: עמיר לב. מופע השקת אלבום בכורה. לכרטיסים
♪ 22:00 – "רדיו EPGB" רועי ריק וחברים – מופע מחווה לג'ון מאייל (חינם)
♪ 22:00 – "מייקס פלייס הטיילת" – גיא אטיאס והקלפטומנים (חינם)
♪ 22:00 – "בר גיורא החדש" – Give Peace a Chance! – בלוז מחאה נגד מלחמה, ניצול ודיכוי עם תקוה אופטימית לשלום ואחווה בין בני אדם. שלמה אריאל מארח נבחרת מרשימה של זמרות ונגנים. לכרטיסים
♪ 22:00 – "צוזאמן" –- Clapton, Blues & In Between – Yoli & Yonatan בלוז וסול באנגלית עם חומרים מקוריים
♪ 22:30 – "לבונטין 7" – הגר לוי – מחווה לנינה סימון – מופע מיוחד לכבוד פסטיבל הבלוז החמישי. לכרטיסים

יום ראשון 26.11 – אפטר פארטי

♪ 21:30 – "א-לה רמפה" – ערב "סינרמפה בלוז" – הקרנת "Moonshine and Mojo Hands" – סדרת דוקו מוסיקלית מהמיסיסיפי ובירה בצנצנות
♪ 22:00 – "פסאז'" – Blues & Booz אפטר פארטי – מסיימים את פסטיבל הבלוז באפטר פרטי המסורתי של הליין עם המון אורחים מיוחדים ממשתתפי הפסטיבל בג׳אם מטורף אל תוך הלילה.

הפסטיבל מתארח – הופעות מחוץ לעיר

♫ יום רביעי 22.11 ♫
♪ 21:00 – "עשן הזמן באר שבע" – Lost Highway- הזיית בלוז מדברי. כרטיסים

♫ יום חמישי 23.11 ♫
♪ 21:00 – "הספריה העירונית קריית אונו" – מיכאל ושמרית גריילסאמר מופע מיוחד לרגל פסטיבל הבלוז. כרטיסים
♪ 21:00 – "עשן הזמן באר שבע" – האחים רמירז Octopus Yoga. כרטיסים
♪ 21:00 – "מועדון הג'אז במצפה רמון" – דוד פרץ ארץ שלא שם – שיר ישראלי. כרטיסים בקופה בערב המופע.
♪ 22:00 – "מייקס פלייס הרצליה" – Benji & The Long Black Train בלוז מסורתי בהשראת נגני הבלוז השחורים (חינם)

♫ יום שישי 24.11 ♫
♪ 21:00 – "עשן הזמן באר שבע" – מיקי שביב ‬ Big Bad Boogie. הבלוז בעברית של שביב‫. כרטיסים
♪ 21:00 – "מועדון הג'אז במצפה רמון" – דאבל פיצ'ר: גיא אטיאס והקלפטומנים / CUB. כרטיסים בקופה בערב המופע.
♪ 22:00 – "מייקס פלייס הרצליה" – Ron & The "BluesGang" בלוז חשמלי מערבות הנגב המערבי. (חינם)

♫ מוצ"ש 25.11 ♫
♪ 21:00 – "מועדון הג'אז במצפה רמון" – איתמר בק ופקידי הקבלה. טרום השקת אלבום בכורה. כרטיסים בקופה בערב המופע.
♪ 21:30 – "מרכז אמנויות אלמא זכרון יעקב" –יאיר דלאל וה – Band Orient Blues במופע מיוחד לכבוד הפסטיבל. לכרטיסים