4 ימים | 40 הופעות | 20 מועדונים 

ימים רביעי-שבת | 22-25 בנובמבר 2017

 

פסטיבל הבלוז של תל אביב #5 יתקיים בחודש נובמבר 2017, ב-20 מוקדים הפזורים בכל תל אביב יפו. זו הפעם החמישית שיתקיים הפסטיבל, אשר נערך לראשונה ביולי 2015 במשך ארבעה ימים ומאז צבר אלפים רבים של מבקרות ומבקרים וגרר שיתופי פעולה עם מפיקים נוספים.

הפסטיבל הפעם יהיה בניחוח מקומי. כל ההופעות הן של בלוז מקומי למעט המוזיקאי האמריקאי אב דיוויס שיופיע בליווי להקת סובו. בפסטיבל יהיו עשרות הופעות בלוז בעברית ובאנגלית של אמנים מהארץ, שיתופי פעולה והפקות ייחודיות לפסטיבל ובנוסף, יפו נוספה לשמו של הפסטיבל, ותארח ברחביה הופעות רבות ומגוונות.

פסטיבל הבלוז של תל אביב הוא פסטיבל אורבני תוסס במסגרתו עשרות מועדונים וברים ברחבי העיר יוצאים לארבעה ימים מהשגרה, למערבולת משמחת של צלילים. הפסטיבל מהווה הזדמנות נפלאה לחוות את הקסם, היופי והשחרור של הבלוז.

השנה ערים נוספות מארחות את פסטיבל הבלוז והופעות מתוך הפסטיבל יתקיימו באותו סופ"ש באלמא מרכז לאומנויות בזכרון יעקב, עשן הזמן בבאר-שבע, מועדון הג'אז במצפה רמון ומוקדים נוספים בהרצליה וקריית אונו.

הפסטיבל מופק ומנוהל על ידי חברת ההפקות Nobody’s Fault Productions  המביאה עשרות הופעות בלוז לארץ מאז 2012  ומפיקה את פסטיבל הבלוז זו הפעם החמישית.

תודה לעיריית תל אביב, מרכז ענב, חברת סיידל ואלמא על שיתוף הפעולה הפורה.

yamit@nobodysfaultproductions.com