4 ימים | 40 הופעות | 20 מועדונים | מופע פתיחת הפסטיבל: Alvin Youngblood Hart

ימים רביעי-שבת | 11-14 בינואר 2017

 

פסטיבל הבלוז של תל אביב #4 יתקיים בחודש ינואר 2017, ב-20 מוקדים הפזורים בכל תל אביב. זו הפעם הרביעית שיתקיים הפסטיבל, אשר נערך לראשונה ביולי 2015 . זהו פסטיבל הבלוז היחיד בישראל.

אלווין יאנגבלד הארט, אמן הבלוז הכפרי, מהשורה הראשונה של הגיטריסטים בעולם הבלוז כיום, יפתח את פסטיבל הבלוז בהופעה אחת בארץ בבארבי ת"א. יאנגבלד מגיע לארץ תחת הפקת חברת 2BVibes וחברת Nobody’s Fault Productions. בהופעה בבארבי יוגרל כרטיס טיסה לפסטיבל הבלוז “Juke Joint Festival”  במיסיסיפי. בנוסף יופיע הדואו Deep Down South בליווי להקת סובו, יתקיימו שני אירועי בלוז בסינמטק תל אביב, ויהיו עשרות הופעות בלוז בעברית ובאנגלית של אמנים מהארץ, לרבות שיתופי פעולה והפקות ייחודיות לפסטיבל.

פסטיבל הבלוז של תל אביב הוא פסטיבל אורבני תוסס במסגרתו עשרות מועדונים וברים ברחבי העיר יוצאים לארבעה ימים משגרת חייהם, למערבולת מסחררת של צלילים, מילים וקולות. מהדורת החורף של פסטיבל הבלוז מהווה הזדמנות לחוות לעומק את הקסם והחום שבבלוז האקוסטי, משדות המיסיסיפי, בואך סמטאות ניו-אורלינס, כל הדרך הביתה לתל אביב.

הפסטיבל מופק ומנוהל על ידי עמותת הבלוז "כביש 61", וחברת ההפקות Nobody’s Fault Productions המביאה בלוז לארץ זה מספר שנים.

עמותת "כביש 61", אשר קמה במטרה לקדם את תרבות הבלוז ומוזיקת הבלוז בישראל.אנחנו מקיימים פסטיבלים, יוזמים הופעות, מייעצים למוזיקאי בלוז ישראלים בתחילת דרכם ודואגים שהבלוז יגיע לכל פינה בישראל – ממטולה ועד לערבה, מרמת השרון ועד מצפה רמון. אנחנו מקיימים פסטיבל בלוז גדול פעמיים בשנה, כדי שאף מוזיקאי לא ישאר בחוץ.

קהילת הבלוז הישראלית התוססת מוצאת בעמותה בית חם ואוזן קשבת, והמוזיקאים מקבלים את המעטפת הדרושה להם על מנת להמשיך ולעשות בלוז משובח, תוצרת הארץ.

שותפים בפסטיבל הבלוז הרביעי: Nobody's Fault Productions, 2BVibes, Mike's Place, Visit Mississippi, B&G Guitars

kvish61@gmail.com